Aktuality

O2 Športová akadémia Mateja Tótha pre tri materské školy na pol školského roka zadarmo. Tak znie výhra súťaže „Vychutnaj a vyhraj!“, ktorú organizujeme spolu s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha.

 

Súťaž sa koná od 1. septembra 2018 do 31. decembra 2018.

 

A ako na to? Stačí si z našej stránky vytlačiť herný_plán. Zaveste ho vo svojej škôlke na nástenku, dvere, skrinky…, jednoducho všade, kde ho všetci uvidia.  Kupujte produkty Babička Miláčik 80g + 10% grátis čokoládový a Babička Miláčik 80g + 10% grátis  vanilkový od Levmilku, odlepte nálepku s nápisom „SÚŤAŽ“ z etikety produktu a nalepte na herný plán. Keď budú všetky predtlačené miesta plné, herný plán pošlite na adresu O2 Športovej akadémie Mateja Tótha:

Športová akadémia Mateja Tótha, o. z.

Trnavská cesta 37,

821 02 Bratislava

 

Výhru získajú tri materské školy, ktoré správne nalepia a pošlú najväčší počet nálepiek. Jedna materská škola môže poslať viacero herných plánov.

 

Herný plán sťahujte tu:

Herný_plán

 

Vytlačte si aj plagát,  aby o súťaži vo Vašej materskej škole vedel každý!

Plagát

 

Pre kompletné informácie a pravidlá súťaže si stiahnite štatút súťaže.

Štatút súťaže 

 

Prajeme Vám veľa šťastia a chuti do Miláčika od Babičky.

 

Syrový ValibukSurové mlieko vyrábané na Slovensku je známe svojou vysokou hodnotou bielkovín, ktorá je potrebná na výrobu kvalitných syrov. Preto sa pracovníci Štátnej veterinárnej a potravinovej správy Slovenskej republiky rozhodli zorganizovať 1. ROČNÍK SÚŤAŽE SLOVENSKÝCH SYROV – SYROVÝ VALIBUK 2012 na zviditeľnenie slovenských syrov a ich výrobcov. Na vyhlásenú súťaž zareagovali výrobcovia pozitívne. 22 výrobcov do nej prihlásilo celkovo 98 syrov. Súťaže sa zúčastnila celá škála syrov, ako sú parenice, korbáčiky, bryndza, čerstvé syry, ako aj vysoko kvalitné tvrdé syry, ochutené syry a syry zrejúce.

Vzhľad, konzistenciu, chuť a vôňu 98 syrov v 19 kategóriách anonymne hodnotilo 13 nezávislých odborníkov.

Stali sme sa viacnásobnými víťazmi z 19 kategórií syrov.

Prvé miesto sme získali za syry:

  • Zlatá Niva
  • Provensal syr
  • Čerstvý syr NATUR

Syrový Valibuk Syrový Valibuk Syrový Valibuk Syrový Valibuk