Súťaž ukončená

Hľadáme recepty, ktoré nás vrátia v čase do krásneho obdobia, ktoré sme trávili s našou babičkou v kuchyni. Máš vlastný blog o varení a pečení alebo je pečenie tvoje vášnivé hobby? Si aktívny na sociálnych sieťach?

Zapoj sa do súťaže Pečieme s BABIČKOU.

Vyzývame všetkých food blogerov, influencerov i všetkých, ktorí sa radi zvŕtajú v kuchyni, milujú pečenie a neváhajú svoje recepty zverejniť aj na sociálnej sieti. Inšpirujte sa receptami svojej babičky alebo vytvorte vlastný recept! Podmienkou je pri pečení použiť maslo BABIČKA a tvaroh BABIČKA.

Slide

Ako sa zapojiť do súťaže?

Prvý krok k úžasným cenám do tvojej kuchyne je registrácia cez náš kontaktný formulár. Po potvrdení registrácie sa môžeš pustiť do svojho kulinárskeho umenia! Zreprodukuj recept svojej babičky alebo vytvor úplne nový zákusok či koláč, do ktorého použiješ maslo BABIČKA a tvaroh BABIČKA od Levmilk.

Svoje výsledné dielo nezabudni zvečniť na fotografii a spolu s krátkym komentárom a receptom nám ho pošli na emailovú adresu peciemesbabickou@levmilk.sk. Všetky súťažné fotografie budú uverejnené v našej galérii.

Dôležité!

Fotografiu aj s komentárom a receptom uverejni aj na svojej facebookovej stránke alebo instagramovej stránke aj s linkom, na ktorom môžu používatelia Facebooku, Instagramu hlasovať za jednotlivé recepty na súťažnej stránke www.levmilk.sk/pecieme-s-babickou

a nezabudni použiť hashtag #peciemesbabickou a #levmilk

Registračný formulár

 
Súťaž je ukončená

Výhercov nájdete na našej Facebook stránke.

 

Galéria súťažných príspevkov

Hlasujte o najlepší recept!

Sponzori súťaže